Hakkımızda


Reform Grup İnşaat Hakkında ;

Reform grup İnşaat, geçmişten gelen 30 yıllık uzmanlığını geleceğe taşımaya devam ediyor…

Kurulduğu 80 yıllardan beri dönemin şartlarına ve tercihlerine uygun konut projeleri üreten Reform Grup İnşaat, 90'lı yıllardan itibaren hem kent içi hem kent çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atmış, ülkemizin birçok bölgesinde inşaat porojeleri ve taahhüt işleri tamamlamıştır.
 
Reform İnşaat bölgeye değer katan nitelikli yaşam alanları ve iş dünyasına artı değer katacak ticari gayrimenkul projeleri geliştirme vizyonu ile; Van, Kastamonu, İstanbul, Artvin, Antalya illlerinde 30 yıl boyunca resmi kuruluş projelerinde mütahhitlik hizmetleri vermiş ve başarılı projelere imza atmıştır.
 
Bursa ilimizde, sanayi kuruluşları ile konut sektöründe yoğunlaşan Reform Grup İnşaat; Ziyaoğlu Tekstil Fabrikası İnşaatı, Arınç Tekstil Fabrikası İnşaatı, Akçen Tekstil Fabrikası inşaatı gibi sanayi kuruluşları ile Yıldırım İlçesi Erikli bölgesinde Reform Kent 1 ve Reform Kent 2 siteleri olmak üzere konut projelerini tamamlamıştır.
 
Özellikle Türkiye’nin istikrarlı bir büyüme trendi yakaladığı son 10 yılda, markalı konut projeleri geliştirme konusunda öne çıkan Reform İnşaat, nitelikli konut projeleri ve yaşam alanları geliştirmede öncülüğü üstlenerek sektörde güvenilirliği, liderliği, özgünlüğü ve yenilikçiliği temsil etmektedir.
 
Hayata geçirdiği tüm projelerde nitelikli yaşam alanları ve gelişmiş sosyal olanaklar sunmayı hedefleyen Reform grup İnşaat, geçmişten gelen 30 yıllık uzmanlığını geleceğe taşımaya devam ediyor…

Resim Galeri